Nydelig taklampe med en lampeskjerm som er trukket med ullstoff. Det gjør at lampen har et mykt og naturlig uttrykk og passer godt inn i skandinaviske hjem og hytter. Den er nydelig i stua. For lyspæreanbefaling og flere spesifikasjoner, se under.
Soft takpendel fra svenske Belid er en nydelig taklampe som passer utmerket inn i skandinaviske hjem. Skjermen er 40 cm i diameter og trukket med ullstoff, som gir lampen et naturlig og mykt uttrykk. På grunn av sitt nøytrale design passer lampen inn i mange ulike miljøer, og er både fin hjemme og på hytta.
Innsiden av skjermen er lys, og reflekterer lyset. Soft taklampe bidrar med å skape en stemningsfull atmosfære i rommet. Lampen er dimbar og kommer med en sort ledning på tre meter. Soft taklampe trenger en lyspære med E27-sokkel. Vår anbefaling for et optimalt resultat ser du i anbefalt tilbehør.
Taklampen kommer i ulike farger. Finn din favoritt.
Siden 1969 har svenske Belid designet og produsert lamper av toppkvalitet. Virksomheten legger sin stolthet i å videreføre lokale og nære tradisjoner og lar seg inspirere av den svenske naturen.
https://www.christiania-belysning.no/soft-taklampe-oe40-blaa34305Soft taklampe Ø40 - blåhttps://cdn.christiania-belysning.no/media/catalog/product/6/4/64b86ee66e022ff958d14f3c446db139a97e1561_SOFT_BLAA.jpg37193719NOKInStock/Alle lamper/Taklampe/Takpendel/Merker/BelidNydelig taklampe med en lampeskjerm som er trukket med ullstoff. Det gjør at lampen har et mykt og naturlig uttrykk og passer godt inn i skandinaviske hjem og hytter. Den er nydelig i stua. For lyspæreanbefaling og flere spesifikasjoner, se under. <p>Soft takpendel fra svenske Belid er en nydelig taklampe som passer utmerket inn i skandinaviske hjem. Skjermen er 40 cm i diameter og trukket med ullstoff, som gir lampen et naturlig og mykt uttrykk. På grunn av sitt nøytrale design passer lampen inn i mange ulike miljøer, og er både fin hjemme og på hytta.</p><p><br></p><p>Innsiden av skjermen er lys, og reflekterer lyset. Soft taklampe bidrar med å skape en stemningsfull atmosfære i rommet. Lampen er dimbar og kommer med en sort ledning på tre meter. Soft taklampe trenger en lyspære med E27-sokkel. Vår anbefaling for et optimalt resultat ser du i anbefalt tilbehør.</p><p><br></p><p>Taklampen kommer i ulike farger. Finn din favoritt.</p><p><br></p><p>Siden 1969 har svenske Belid designet og produsert lamper av toppkvalitet. Virksomheten legger sin stolthet i å videreføre lokale og nære tradisjoner og lar seg inspirere av den svenske naturen. </p><p><br></p>BELID00https://cdn.christiania-belysning.no/media/catalog/product/f/8/f86a18d1c84c97fc72890533f30b3a679b421f4a_SOFT_BLAA2.jpg7391534003401add-to-cartsocket:E27erp_sub_product_type:TAKPENDLERTAKPENDLERE27BELID1668743JaBlåTekstil20Nei3KrokRundtstrålende lysStemningslys40160Over spisebord, Over salongbordBlåRundSkjerm inkludert31-40 cm