Kaito 2 Pro taklampe Ø30 - hvit
Kaito 2 Pro plafond fra Design For The People (DFTP) har smarte funksjoner og en elegant og stilren utforming. Det gjør denne lampen svært allsidig. Med integrert LED og 3000 kelvin, får du en jevn lysfordeling og et naturlig lys, som gir en riktig fargegjengivelse av omgivelsene. Kaito 2 Pro plafond er dimbar og vippbar i 35 grader.
- Allsidig lampe som passer i de fleste rom.
- Særlig godt egnet hvis du har skråtak med opptil 22 grader, siden du kan tilte lampen og få lyset rett.
- Har du Kaito i en gang, og du ser lyset fra stuen, kan du enkelt tilte den litt bort fra synsfeltet, slik at du unngår blending.
Kaito 2 Pro plafond festes med skruer.
Vi anbefaler at du bruker en dimmer til taklampen. Se den i anbefalt tilbehør.
- Tørk av støv med tørr og myk klut.
- Fettflekker kan fjernes med lunkent vann og mildt rengjøringsmiddel uten skuremiddel.
Kaito plafond er en allsidig lampe med integrert LED som kommer i flere farger og to størrelser. Dette er den minste, og begge kan kjøpes hos oss. Med sine vakre kromdetaljer og vippbare egenskaper, gjør denne plafonden litt mer ut av seg, og er både estetisk og funksjonell.
Design For The People er et merke hos Nordlux. Deres visjon er å skape designprodukter for alle som setter pris på nyskapende lysdesign, og de samarbeider med dyktige designere. Siden 2017 har flere av deres produkter blitt belønnet med internasjonale designpriser – blant annet Red Dot Award og iF Design Award. Hos oss får du et godt utvalg.
Varenr. | 5704924011405 |
---|---|
Garanti | 5 år |
Produktnummer hos leverandør | 2320546001 |
Dimbar | Ja |
Farge | Hvit |
Materiale | Metal |
Produktets IP-grad | 20 |
Har ledning til stikk | Nei |
Festemåte | Festes med skruer |
Lystype | Funksjonslys |
Diameter i cm | 30 |
Høyde i cm | 11.7 |
Sokkel | Integrert LED |
Lumen pr lyspære | 1500 |
Kelvin | 3000 |
RA-indeks | 80 |
Utstrålingsvinkel | 120 |
Levetid | 30.000 timer |
Produktark | Last ned |
- Les mer om
- LED-lys
- Design for the people
- Lysplanlegging
- Tilbud