Vi bruker cookies for å gjøre opplevelsen bedre. For å overholde det nye personverndirektivet, ber vi om ditt samtykke til å sette cookies. Les mer
LOUIS POULSEN
Moderne taklampe fra Louis Poulsen med et lett og svevende uttrykk. Lampen gir en jevn og myk belysning som ikke blender. Til denne lampen anbefaler vi en spotpære med riktig lysstyrke (lumen) for et optimalt lys. Se den i anbefalt tilbehør.
Enigma 545 taklampe - sort
kr 11 750
Bestillingsvare: På vårt lager om 5-7 virkedager
Mer om dette produktet
En taklampe med et lett og enkelt design med en svevende fremtreden. Ringene er matte på oversiden for å gjøre lyset diffust og blanke på undersiden for å sørge for maksimal refleksjon av lyset. Til denne lampen anbefaler vi en spotpære med riktig lysstyrke (lumen) for et optimalt lys. Se den i anbefalt tilbehør.
Spesifikasjoner
Varenr. | 5703411933541 |
---|---|
Dimbar | Ja |
Farge | Sort |
Materiale | Aluminium/Akryl |
Produktets IP-grad | 20 |
Har ledning til stikk | Nei |
Ledningslengde i meter til tak | 4 |
Feste | Krok |
Lystype | Allmennlys |
Diameter i cm | 54.5 |
Høyde i cm | 97 |
Antall lyspærer | 1 |
Sokkel | GU10 |
Watt | 40 |
- Les mer om
- Lysplanlegging
- Aktuell kampanje