Vi bruker cookies for å gjøre opplevelsen bedre. For å overholde det nye personverndirektivet, ber vi om ditt samtykke til å sette cookies. Les mer
&TRADITION
Arne Jacobsens Bellevue er en ikonisk lampe designet i 1929 som nå er relansert i nye farger og materialer. Lampehodet kan vinkles i ulike retninger for å styre lyset dit du trenger det. Perfekt lampe for lesekroken. Til denne lampen anbefaler lyspære med innebygget tre-trinns dimmer. Se lyspæren i anbefalt tilbehør.
Bellevue AJ7 gulvlampe - messing
kr 10 430
Bestillingsvare: På vårt lager om 7-10 virkedager
Mer om dette produktet
Arne Jacobsens Bellevue er en ikonisk lampe designet i 1929 som nå er relansert i nye farger og materialer. Lampehodet kan vinkles i ulike retninger for å styre lyset dit du trenger det. Perfekt lampe for lesekroken.
Til denne lampen anbefaler vi en lyspære som har tre forhåndsinnstilte lysstyrker. Du velger mellom dem med bryteren som sitter på lampen. På den måten får du effekten av en dimmer selv om det ikke er dimmer på lampen. Se pæren under anbefalt tilbehør.
Spesifikasjoner
Varenr. | 5705385007686 |
---|---|
Dimbar | Nei |
Farge | Messing |
Materiale | Metall |
Produktets IP-grad | 20 |
Har ledning til stikk | Ja |
Ledningslengde i meter til stikkontakt | 2 |
Lystype | Funksjonslys |
Diameter i cm | 23.5 |
Høyde i cm | 130 |
Antall lyspærer | 1 |
Sokkel | E27 |
Watt | 60 |
- Les mer om
- Lysplanlegging
- Aktuell kampanje